Producenci

Jako firma z ponad 80-letnią tradycją od wielu lat dba o rozwój, zdrowie i wygodę małych stópek. Łączy doświadczenie i nowoczesną technologię z najnowszymi trendami wzorniczymi, produkując wysokiej jakości polskie obuwie. Bogata oferta dla każdej grupy wiekowej: dzieci, młodzieży. Obuwie wykonywane jest zgodnie z zaleceniami ortopedów oraz antropologów z Instytutu Przemysłu Obuwniczego w Łodzi, oddział w Krakowie, który już od lat przyznaje certyfikat „Zdrowa stopa”. Jest on gwarancją, że produkowane obuwie zapewnia prawidłowy rozwój stóp dziecka już od pierwszych lat jego życia.
To jedyne buty dla dzieci produkowane ręcznie.
Posiadają Wieczystą Gwarancję. Powstają w Manufakturze, w której pasjonaci dbają o dziecięce stopy. Każdy opracowany model, zanim wejdzie do produkcji, poddany jest „testom” przez zaprzyjaźnioną grupę dzieci. Następnie podlega kontroli Centralnego Laboratorium Przemysłu Obuwniczego w Krakowie. Roczki posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.
Marka Geox powstała we Włoszech i obecnie jest znaną firmą docenianą na całym świecie. Wykorzystuje najnowsze zdobycze technologii, a do produkcji obuwia używa materiałów tylko najwyższej jakości. Markę Geox charakteryzuje zastosowanie zaawansowanej technologii Respira, odprowadza ona nadmiar wilgoci i potu ze środka, pozostawiając miłe uczucie ciepła i świeżości nawet po całym dniu noszenia. Pozwala to stworzyć wewnątrz buta idealny mikroklimat dla stóp, który utrzymuje się niezależnie od panujących na zewnątrz warunków.
Wygodne buty ze skórzanymi, antybakteryjnymi wkładkami, specjalnie wyprofilowane na śródstopiu oraz pięcie, zapewniają wygodę oraz komfort podczas poruszania się. Bogata oferta i paleta żywych kolorów butów Geox sprawia, że pokochają je wszystkie dzieci.
Obuwie Mrugała wspiera prawidłowy rozwój stóp dzieci, co pozwala zminimalizować ryzyko pojawienia się dolegliwości i problemów ze stopami w późniejszym wieku. Butki Mrugała cieszą się uznaniem i zaufaniem klientów, którzy doceniają ich wysoką jakość oraz ciekawe wzornictwo. Wytwarzane jest we własnej fabryczce w sercu Podhala. Używane są tylko najwyższej jakości i atestowane surowce pochodzenia europejskiego, dzięki czemu buty nie zawierają szkodliwych substancji i są bezpieczne dla dzieci.
Crocs to kultowa marka obuwia, której znakiem rozpoznawczym jest logo krokodyla, są to ergonomiczne buty wykonane ze specjalnego, sprężystego materiału Crostile. Buty sa dodatkowo wyposażone w wypustki masujące stopę podczas chodzenia oraz antypoślizgową podeszwę, a do tego są niezwykle lekkie. Rodzice chętnie kupują male Crocsy dla swoich dzieci, ponieważ dobrze profilują ich stopy, są wodoodporne i łatwe w utrzymaniu oraz czyszczeniu. Pierwszym, najbardziej rozpoznawalnym modelem są klapki oraz sandały kąpielowe, oprócz nich w ofercie marki znajdziemy także wodoodporne kalosze i ocieplane kozaki.